Szaktanfolyami képzések

GKI KÉPZÉS
alap-, tovább-, összevont- és kiegészítő képzések

Jelentkezéshez szükséges: Tanfolyam min. óraszáma:
Elmélet: A tanuló igényei szerint rugalmasan alakítható a 60 óra / 60 nap rendelkezésre állási időkereten belül a tanuló igényei szerint. Elméleti képzés elsajátítása e-learning tananyag segítségével történik. A képzési forma tanulóközpontú, lehetővé teszi és támogatja, hogy képzésben résztvevő saját haladási ütemben, egyéni képességeihez mérten dolgozza fel a tananyagot. Az elméleti képzés moduláris felépítésű, ami segíti a tananyag feldolgozását és az elért szint folyamatos ellenőrzését.
Gyakorlat:
Időpontok: Folyamatosan induló tanfolyamok! Kérem keresse telefonon, vagy e-mailben irodánkat!

Tematika: A képzési ütemezés személyre szabható lehet, ezért az adott oktatási tematikát beiratkozáskor ismertetjük.

GÉPKEZELŐ KÉPZÉS
a közúti közlekedési ágazatban használt gépek kezelőinek

Jelentkezési feltételek: Jelentkezéshez szükséges: Tanfolyam min. óraszáma:

Elmélet

Gyakorlat Tanfolyam ára: A gépkezelő képzés sruktúrája miatt elengedhetetlen a személyes kapcsolatfelvétel az árak és képzési idők tekintetében. Ezért keresse irodánkat személyre szóló ajánlatunkért!

A korábbi gépcsoport besorolások köre jelentősen bővült és részben átalakult. Jelenleg 82 gépcsoport kezelésére szerezhető gépkezelői végzettség.

A képzést leíró szabályozások: